15.06.2016

Наші лекції

Форми керування будинком – лектор Віра Радченко


Що буде після 1-го липня? Куди подінуться ЖЕКи? На кого полишать будинки? Чому ми відповідаємо на тільки за квартири, але й за спільні приміщення? Нас усіх бентежать і хвилюють ці питання, тому в першій лекції “ШОК” Віра Радченко відповість нам саме на них, розкаже про Закон 417-VIII, що таке управляючі компанії, що таке керування будинком через загальні збори, що таке ОСББ і як воно працює.

Як створити ОСББ – коротка лекція від Олексія Тихонова


Експерт зі створення ОСББ Олексій Тихонов розповідає про процес створення об’єднання та докладно описує механізм його функціонування. Які закони треба знати для успішного створення ОСББ? Як переконати сусідів, що це безпечно та ефективно? Як запобігти зловживанням з боку керівництва ОСББ? Що нового для ОСББ привніс Закон №417-VIII? На всі ці питання шукайте відповіді в нашій лекції.

Кошторис ініціативної групи від “Центру надання комунального сервісу” – презентувала Віра Вербицька


Представники комунального концерну “Центр комунального сервісу” розповідають про методику визначення, наскільки сусіди готові до самостійного керування будинком, а також про кошторес ініціативних груп для створення ОСББ.

Досвід керування ОСББ – з уст голови ОСББ “Київенерго” Олени Свінтозельської


Голова ОСББ “Київенерго” Олена Свінтозельська розповідає про свій досвід керування будинком, взаємодію з сусідами, роботу з неплатниками, збір коштів на ремонти та участь у міській конкурсній програмі співфінансування енергоефективності “70/30”.