14.07.2016

Програми фінансової підтримки енергоефективності

  Програма “70/30”
  Як взяти участь у програмі “70/30”
  Державна програма “теплі кредити”
  Фінансова магія енергоефективності. 1 000 000 грн. з 200 грн.


Київська міська конкурсна програма енергоефективних проектів “70/30”

 


 

Що таке Програма “70/30″?

 • Це конкурсна програма співфінансування енергоефективності в житлових будинках ОСББ та ЖБК на умовах 70% оплати з міського бюджета, 30% оплати за рахунок ОСББ/ЖБК.
 • За проведення конкурсу відповідає Департамент житлово-комунальної інфраструктури м. Києва, рішення приймаються Конкурсною комісією.
 • Замовником робіт з боку міста та здійснює технічний нагляд за роботами, проведеними за кошти міського бюджету КП “ГВП”.

Конкурс проводиться на підставі Рішення Київради № 865/865 від 26 грудня 2014 року «Про затвердження Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках»

Завантажити і ознайомитися з усіма нормативними документами щодо конкурсу можна на сайті Департаменту ЖКІ м. Києва

Ви повинні обрати не менш, ніж два види робіт, один з яких ви здійсните за власні кошти, і вартість якого складе 30% загальної вартості проекту, а другий вид оплатить і виконає місто, його вартість складе 70% від загальної.

На умовах співфінансування здійснюються наступні види робіт:

 • встановлення будинкових приладів обліку теплової енергії на опалення/гаряче водопостачання;
 • реконструкція теплових пунктів та встановлення нових індивідуальних теплопунктів;
 • теплоізоляція та капітальний ремонт дахів та підвальних перекриттів;
 • заміна вікон та дверей в місцях загального користування на енергозберігаючі;
 • модернізація та заміна внутрішньобудинкових інженерних мереж;
 • утеплення фасадів;
 • заміна освітлювальних приладів на енергоефективні та/або встановлення датчиків руху для регулювання освітлення у місцях загального користування;
 • реконструкція систем теплопостачання та/або гарячого водопостачання із застосуванням відновлюваних чи альтернативних джерел енергії;
 • капітальний ремонт або технічне переоснащення внутрішньобудинкового електричного обладнання.

Як подати заявку на участь у конкурсі?

1. Обрати окремі заходи за рахунок ОСББ/ЖБК та КМДА.

2. Прийняти рішення на засіданні Правління щодо участі в конкурсі.

3. Заповнити проектну таблицю. doc Cкачати форму

4. Подати техніко-економічне обґрунтування на основі розрахунку. Приклади заповнених проектних таблиць, розрахунків і ТЕО:

5. Надати гарантії наявності коштів для оплати 30% згідно з конкурсом. Для цього необхідно надати виписку з банку про наявність коштів на рахунку ОСББ/ЖБК або довідку про відкриту кредитну лінію.

6. Написати лист-звернення на ім’я Директора Департамента житлово-комунальної інфраструктури.

pdfCкачати зразок

7. Подати до 22 грудня 2017 року до Департаменту ЖКІ для участі у конкурсі у 2018 році наступні документи:

Прийом документів: з 01 листопада 2017 року до 22 грудня 2017 року щовівторка з 9:00 до 13:00 години та щочетверга з 14:00 до 17:00 години за адресою: вул. Велика Житомирська, буд. 15-А, каб. 13-15.

8. Прийняти рішення щодо участі у конкурсі на загальних зборах та отримати дозвіл Правлінню на розпорядження коштами в рамках конкурсу. Після проведення загальних зборів донести у Департамент ЖКІ витяг або копію протоколу зборів з рішенням співвласників про участь у конкурсі.

Проведення енергоаудиту не є обов’язковою умовою участі в конкурсі, але його наявність дасть вам змогу краще розуміти, які саме заходи у вашому будинку забезпечать вищу економію енергії та коштів, а отже – більше шансів отримати фінансування 70%

Отримати безкоштовну консультацію від куратора проекту Олексія Тихонова ви можете в Департаменті ЖКІ, вул. В. Житомирська, 15а, каб. 13-15, щовівторка з 9 до 13 год., і щочетверга з 14 до 17 год.

Додаткову інформацію про Програму можна дізнатися на веб-сайті Департаменту житлово-комунальної інфраструктури


Державна програма “теплі кредити”.

За програмою фінансової підтримки кредитів на заходи з термомодернізації Держенергоефективності передбачено:

– 40% відшкодування для ОСББ, ЖБК на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання (70% – для отримувачів субсидій).

За детальною інформацією щодо участі в Урядовій програмі з енергоефективності просимо звертатися до спеціалізованого Call-центру Держенергоефективності за тел.: (044) 296-71-60, 292-32-57 та e-mail: energoefect@saee.gov.ua, energoefect2@saee.gov.ua, energoefect3@saee.gov.ua.

Сайт Держенергоефективності: http://saee.gov.ua


 1 000 000 грн з 200 грн. Фінансова магія енергоефективності

Дізнайтеся, як можна отримати робіт на 1 млн. грн, заплативши при цьому близько 200 грн з квартири, за допомогою комбінування міських і державних програм підтримки енергоефективності.

Завантажити (PDF, 4.21MB)