Інформаційний тур “70/30” по районах Києва – Голосіївський район

Подолати недовіру можна лише справами. Коли ми розповідаємо про програми фінансової підтримки, а особливо – “теплі кредити”, аудиторія часто вважає ці слова занадто солодкими, аби бути правдивими. На щастя, за кожним словом тепер стоять два роки успішної практики. Конкурсна програма “70/30” вкупі з іншими міськими та державними програмами компенсації кредитів на енергоефективні заходи стала локомотивом енергоефективності в Києві.

Вже більше 60-ти будинків узяли участь у конкурсі в 2016 році. У новому 2017 році ДЖКІ очікує побачити в себе більше сотні заявок. Тобто, з кожним роком економія енергоресурсів і коштів співвласників у житловому секторі – зростає. А тепер упроваджується схожий механізм співфінансування капітальних робіт для всіх житлових будинків Києва старше 10 років. Тут нема обмежень за наявністю організованого власника, мешканці можуть скористатися процедурою Закону №417-VIII “Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку” і проголосувати за участь у програмі з такою самою назвою “70/30” на загальних зборах.

Про це та багато іншого розповідали наші експерти в Голосіївській РДА. В аудиторії було безліч питань, але при цьому ніхто не пішов без відповіді. Якщо раптом хтось не зміг дістати до себе уваги, консультації по програмам проходять у Департаменті житлово-комунальної інфраструктури, в кабінеті №15, за адресою вул. Велика Житомирська, 15а. Щовівторка, з 9.00 до 13.00, і щочетверга, з 14.00 до 18.00. Єдиний нюанс: до 10 лютого Олексій Тихонов перебуватиме в інформаційному турі, тому не зможе приймати бажаючих у вівторок зранку, але в четвер консультації проходять за планом.

Завантажити презентації спікерів можна тут.

Ось графік поїздок по районах. Завтра ми в гостях у Дарницької РДА.

ПЛАН-ГРАФІК_30.01-10.02

 

 

 

 

 

 

 

Презентуємо фото-звіт із зустрічі у Голосіївській РДА

2 thoughts on “Інформаційний тур “70/30” по районах Києва – Голосіївський район

  • В Голосіївському районі проведено семінар відносно програми “70/30”. Багато цікавої і повчальної інформації
    Було обіцяно оприлюднити презентації вже сьогодні. Фотозвіт бачу і це добре.
    А от презентаціі, або посилання на них, на жаль, до цього часу відсутні
    Коли можна чекати їх оприлюднення? Думаю з ними корисно буде попередньо ознайомитися з представниками ОСББ інших районів перпед такими самими семінарами

    • Вітаємо пане Богдане, Ваша правда, презентації повинні були бути розміщені сьогодні, але позначилася нестача персоналу, тому публікуємо їх зараз, вранці на пабліку https://www.facebook.com/shkolaobiznanogokyianyna з’явиться допис із прямим посиланням. Дякуємо за цікавість та пильність!

Напишіть відгук