Екскурсія голів ОСББ і ЖБК на виробництво віконного профілю

Зима вже не просто близько, а в буквальному сенсі слова стукає до нас у вікна. Самий час задуматися, як зробити ці вікна не тільки новими та гарними, але й енергоефективними.

Під час інформаційного туру в рамках форуму «енергоефективна столиця», ми пропонували головам ОСББ та житлово-будівельних кооперативів виїжджати на екскурсії до виробників віконного профілю, щоб дізнатися, чим же відрізняються між собою пластикові вікна та як відрізнити якісне вікно від неякісного.

Спеціалісти Асоціації, виготовник профілю та компанії-інсталятора вікон розповіли, як досягається заповітний коефіцієнт опору теплопередачі 0,75 Вт/м2 К, чому на кожне вікно необхідно вимагати паспорт виробу і що мусить бути зазначено в цьому паспорті, а також чому в кожному окремому випадку потрібен окремий розрахунок параметрів вікна заради досягнення бажаної енергоефективності та за якими ознаками можна перевірити якість вікна без спеціальних приборів.

Гості також мали змогу відвідати виробничі цехи, а також подивитися, як виготовляється вікно у навчальному центрі підприємства, де проводиться освіта тих, кому хочеться стати виготовником та інсталятором вікон. Важливо пам’ятати, що якість вікна залежить від трьох чинників: якості складових частин вікна, якості виготовлення вікна та якості встановлення. На будь-якому з цих трьох етапів є вірогідність помилки або недоброчесної поведінки, тому довіряти установлення вікон у своєму будинку необхідно перевіреним компаніям, котрі надають усю необхідну документацію.

Надіслати заявку на подібну екскурсію можна через нашу пошту school.zhkh@gmail.com

Leave a Reply