Лекція ШОК “Що робити зі сміттям у Києві?”

shok_lecture_anounce

Ми знаємо, що наші слухачі вже скучили за ШОКовими лекціями, тож після святкових тижнів, на початку осені, на вас чекають нові заходи!

6 вересня, о 19.00, у Колонній залі КМДА відбудеться лекція під назвою “Що робити зі сміттям у Києві?” Сміття, як це не прикро визнавати, починається з кожної людини. І в епоху, коли упаковки виготовляються з довговічних матеріалів, а людей у містах більшає, сміття стає проблемою. Ігнорувати її не вдається, бо вона вертається до нас із неприємними запахами контейнерів та пожежами на сміттєзвалищах. Як розв’язати цю задачу? Як правильно і навіщо взагалі сортувати сміття? Як організувати збір сміття у багатоквартирному будинку? Як добитися чистоти цього процесу?

На ці та інші питання відповідатимуть експерти у галузі керування відходами: засновниця еко-підприємницького проекту “Зелений Птах” Вікторія Норенко, директор КП “Київкомунсервіс” Євгеній Русін, голова ОСББ “Симоненка, 2-А” в м. Бровари Андрій Саук, активіст, який зміг добитися сортування сміття у власному ОСББ і навчив співвласників заощаджувати таким чином гроші. Про європейський досвід керування відходами розповість уже знайома шокерам Віра Радченко.

Не забуваємо записуватися на лекцію в нашій google-формі і пам’ятаємо, що кількість місць обмежена.

Напишіть відгук