Лекція ШОК “Старт діяльності ОСББ”, 19 жовтня

В середу, 19 жовтня, о 19.00 у Колонній залі КМДА відбудеться лекція професійного управителя Алли Радівіловської «Старт діяльності ОСББ». Лекція буде особливо корисна для «молодих» ОСББ, а також для тих ініціативних груп, котрі бажають заздалегідь дізнатися про непросту кухню управління багатоквартирним будинком. Буде змога дізнатися, з чого складається управління будинком, які є способи управління, про їх переваги та ризики. Також йтиметься про нюанси в договорах з монополістами, управителями, складання кошторису та визначення ціни на обслуговування будинку.

%d1%88%d0%be%d0%ba_%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%b0-%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d1%86%d1%96%d1%97_19-10-16Нагадуємо, що кількість місць у залі обмежена, тому просимо зареєструватися в нашій ґуґл-формі (якщо ви раптом цього ще не зробили) та підтвердити участь у лекції за адресою: school.zhkh@gmail.com

2 thoughts on “Лекція ШОК “Старт діяльності ОСББ”, 19 жовтня

  • Ось приклад:-http://biz.liga.net/svoy-biznes/nedvizhimost/stati/2169903-kommunalnyy-biznes-kak-otkryt-chastnyy-zhek.htm . Ответ:-Одна из них – ООО “Жилищно-коммунальный союз Украины” (ЖКСУ). “На рынке мы с 2006 года, сейчас работаем в 12-ти городах. У компании есть лицензии на все виды работ в ЖКХ, и у нас на обслуживании находится более 7 млн. кв. м”, – рассказывает заместитель генерального директора предприятия Елена Шамал. И сразу вопрос к заместителю генерального директора предприятия Елена Шамал-откуда техника ?, Вы ее за свои кровные деньги приобрели ?, долго мы будем обворовывать собственный народ ?, на работу набрать людей можно……..

    • Це питання дійсно до гендира підприємства, до котрого наша лекція немає жодного стосунку. І тут варто розрізняти комунальні та приватні управляючі компанії.

Напишіть відгук